Aktuálně
Prosím hláisni pro mě Tady a Tady
Hlasuj pro fotku na říjen
Zasoutěž si v 15.bleskovce

Září 2009

Chystám návrat.....!!!

28. září 2009 v 21:53 | ΩIrenQaΩ |  Vše kolem blogu
Ahojííí....Lidičkové.... Mno tak sem hodně přemejšlela o tomhle blogu.... A chystám navrát s velkými změnami!!! (To se etě budete divit)!!! To vám slibuju...nééé to néé mám dneska trochu bojovou náladu...:D:D:D Ehm mno tak budou tady změny a docela veký.... všechno nechám až na zítřek pač du spát a etě se musim učit.... tak se těště zítra všechno zveřejním etě to ve škole promyslím.... tak zatím papik....Vaše ehmm...mno.etě nwm ale chystá se i změna přezdívky....mno tak zatím stará ΩIrenQaΩ
Pozastavuju!!!

22. září 2009 v 17:34 | ΩIrenQaΩ |  Vše kolem blogu
Takže pozastavuju. Nwm jak dlouho, ae prostě mě blogování přestalo bavit.... spousta mých SB má pozastveno... Mno porostě myslím že si dám tak dva týdny pauzu a vrátím se se taky možná se už nikdy nevrátím ae to je moc nepravděpodobný... potřebuju se téď učit do školy...do mi o známky páč sem v 8 a chtěla bych se dostat na moju vysněnou školu.... tak si mě prosím Sb nemažte a pochopte to..... Až zase dostanu chuť se ozvu. Papik vaše ΩIrenQaΩ


diplomky za 15.bleskovku

20. září 2009 v 13:47 | ΩIrenQaΩ |  Diplomky
Tady jsou diplomky za 15.bleskajdu doufám že se líbijou....

více diplomků v celým článku


Chceš spřátelit???

20. září 2009 v 10:16 | ΩIrenQaΩ
Chceš spřátelit?? Pokud Ano tak napiš pod tento článek

1.přezdívku
2.tvůj blog
3.očem tvůj blog je?

Spřáteluju se všemi blogy s koňmi, pokud nemáš blog o koních tak se na tvůj blog podívám a když se mi bude líbít (nemyslím jenom dess) tak ráda spřátelím!

Díky moc


Pravidla SB

20. září 2009 v 10:09 | ΩIrenQaΩ |  Moje lásky Sbííííí
Takže podle zapisu Sb sem zjistli že sem skoro nikdo nechodí!!! Takže Musíte dodržovat pravidla!!Kdo je nebude splńovat tomu na blog napíšu výstrahu a po dalším měsíci neplňení pravidel MAŽU!!!!

1.Musíš ke mě chodit aspoň 2x do týdne a psát komentáře k článkům¨
2.Nepsát komentáře v podobě OBÍHÁM ale komenář musí mít aspoň 3 slova.
3.Pokud pozastavuješ blog, muisíš mi to napsat na blog
4.Pokud to jde tak se zapojovat do soutěží u mě na blogu.


To je všechno zatím. Pravidla budu dopňovat.....
Skončil zápis SB

20. září 2009 v 9:45 | ΩIrenQaΩ |  Moje lásky Sbííííí
Takže zapaslo se 7 SB z 13 což je teda dost mizerný...mno já wm moc na blogu nejsem ale aspoň vy byste ke mě mohli chodit a když vy budete chodit ke mě tak já určo budu chodit k vám.
Takže se podívejte kdo se zapsal a kdo bude pořád mím SB. Mám tu taky novou podmínku musíte dodržovat pravidla SB najdete je v další m článku.


To je vše ještě prosím nevím jak je to s Rihankou protože se mi nezobrazuje tvůj blog. Tak nevím jestli si ho smazala nebo co??

Ach jo je vás málo ale kdyby chtěl někdo spřátelit tak pište pod jakýkoliv článek.....chránič břicha

17. září 2009 v 18:23 | ΩIrenQaΩ
Chranič břicha je hlavně pro parkurové koně, kteří moc zvedají nohy. Takže je pro koně kterří při skoku moc zvednou nohy a tak se nohama udeří do hrudníku a do břicha. Někdy k nadměrnému zvedání nohou vede i barování.


Kopíruj jen se zdrojem!!! Článek sem celý napsala já!!!diplomek pro zdenina

17. září 2009 v 18:05 | ΩIrenQaΩ |  Diplomky
doufám že se líbí...
A diplomek pro mě

Hannoverský kůň

17. září 2009 v 17:44 | ΩIrenQaΩ |  ostatní plemena
Původ : Německo, oblast Niedersachsen, Hannover
Kohoutková výška : Mezi 160-175cm
Zbarvení : Hannoverští koně bývají nejčastěji ryzáci s bílými odnznaky, ale pravidelně se vyskytují také hnědáci, vraníci, a dokonce i bělouši.
Charakter : Hannoverský kůň má dobrosrdečnou povahu a většinou klidný temperament.
Exteriér : Hannoverský kůň je velký, impozantní, s nepříliš ušlechtilou, ale sympatickou hlavou. Krk je dlouhý a dobře osvalený, stejně jako hřbet. Tento kůň je masivní, dlouhý a široký s pevnou kostrou. Silné nohy mívají někdy příliš malá kopyta. Ocas je vysoko nasazený a vysoko nesený.
Možnosti využití : Hannoverský kůň je jedno z nejúspěšnějších drezurních a skokových plemen koní. Je to ideální jezdecký sportovní kůň, který se dá použít pro různá odvětví jezdeckého sportu.
Chody : Hannoverský kůň má prostorný krok, energický klus, pružný cval a vynikající skokové schopnosti.
Zajímavosti : Tak jako ostatní německá teplokrevná plemena, je i hannoverský kůň velmi kvalitní. Toto poněkud mohutnější plemeno bylo vyšlechtěno v 18. století z koní mecklenburských, holštýnských a anglického plnokrevníka. Mohutnost plemene není mimochodem překážkou v jeho dobrých vlastnostech. Chov hannoverského koně je dnes víceméně státní záležitostí. Chov koní v Hannoveru je s počtem 16 000 chovných klisen největší na světě.
Více fotek v Celém článku

17.9.2009

17. září 2009 v 17:27 | ΩIrenQaΩ |  Můj koňařský deníček
Ahojik lidičkové... tak jak pak se máte?? Hnedka na začátku bych vám chtěla připomenou zápis SB!! Tak se prosím zapište zatím se zapsalo jenom 6 SB z 13. Máte čas jenom 3 dny tak to prosím napravte a zaipšte se pls všechny SB!!! A kdo by chtěl spřátelit tak napište pod jakýkoliv článek spřátelím z jakým koli blogem!! Jinak dneska sem dostala první 1!!! To je super byla sem totiž tejden nemocná tak sem nebyla ve škole... Zítra poprvý k novým koním. Tak se zvědava, Jako těším se ale asji se bojim... víte co myslím...prostě že mě budou nadávat.. že budou říkat žte to neumím a tak...mno prostě uvidíme.... Tak zatím papik dneska tady ještě něco udělám ňáký články atd. taky bych chtěla upravit menu ale nwm jestli mi na to výde čas... Tak zatím papik vaše ΩIrenQaΩ
Diplomek pro Rihanku:)

15. září 2009 v 19:46 | ΩIrenQaΩ |  Diplomky
Já vím že je trochu opožděnej:D tak promiń a doufám že se aspo'ň trochu líbí
a tady je diplomek pro mě


SONK-přihláška

13. září 2009 v 13:23 | ΩIrenQaΩ |  soutěže sonkp bleskovky
Takže je tady dalí serie soutěže o nejlepší końské plemeno.
Takže tady je přihláška:
1.Přezdívka
2.blog
3.koňské plemeno

To je všechno víc k organizaci se dozvíte v 1.kole
Tak se prosím přihlašte!!! Díky


Zápis SB!!!!

13. září 2009 v 11:12 | ΩIrenQaΩ |  Vše kolem blogu
!!!Zápis SB!!!

Toto je důležitá zpráva pro všechny SB. Kdo se nezapíše smažu ho!!! a myslím to vážně. Skoro nikdo sem nechodí ne blog. Máte týden na zapsání!!! Jinak mažu. Nikomu to na blog mazat nebudu. Prostě nenapíšeš mažu!!! Prosím moc by mě to mrzelo o vás přijít zapište se!!!
Takže pod tento článek napište:
1.Svoji přezdívku
2.Svůj blogDiplomek pro mě od Mary

13. září 2009 v 10:50 | ΩIrenQaΩ |  Diplomky

Je moc hezkej děkujíí moc!!!


řetězák 0.5

12. září 2009 v 17:23 | ΩIrenQaΩ |  o majitelce
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifKolik ti je?-13 a půl:D
Kolik bys chtěla aby ti bylo?-18-abych si mohla splinit moje velký přání!!!
Hraješ golf?-ne ani po tom netoužím....:D
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifPíšeš na klávesnici všemi deseti?-nn jenom asik 6
Máš sourozence?-jj mám bráchu je mu 9
Máš svůj vlastní počítač?-jj
Jsi žárlivá?-jj docela jo
Máš tajemství, které nikdo jiný neví?-jasně a ne jedno:D
Co nejlepšího jsi kdy uvařila?špagety??? nwm nevařím mamka mě do kuchyně radši nepouští :D
Kolikrát jsi byla zamilovaná?-mno když nepočítám do koní tak jednou anbo 2
Maluješ se?-nn
Piješ kafe?-jj, ale jenom rozpustnýa ne pravidelně jenom třeba jdnou za týden
Co umíš nejlíp?-tak to fakt nwm
Šla bys do superstar?-neumím zpívat!!! by všem praskli bubínky
Trápí tě právě něco?-jo:(
Oblíbené číslo?-5...mno...vlasně..už..ne.... já ....nwm...asik 5
Kdo má pokračovat?-kdo ce ale hlavně SB jess

reklamy na Budweiser

12. září 2009 v 13:43 | ΩIrenQaΩ |  videa koní
Nejsou to všechny, ale dala sem sem ty nejpovedenější...:D
moc hezký......


to je nádherný

určitě se popdívejte na všechny v Celým článku

"Válení"

11. září 2009 v 15:41 | ΩIrenQaΩ |  Hygiena
"Válení" Je velmí důležité, při péči o srst. Kůň při váléní dře hřbetem o zem, na které je většinou písek, nebo prach. Tím odstraňuje z pokožky staré a odumřelé póry, prokrvuje pokožku a při línání odstraňuje přebytečné chlupy. Koním je to velice příjemné, proto by ve výběhu měli mít místo kdy by se mohli "vyválet". Napomáhá to správné funkci kůže a srsti a zároveň je to také radost. Kůň také někdy vydává zvuky. Není to nic nenormálního je to jako by říkal "Mě se to moc líbí".

A tady je video jak válení vypadá:


Kpírovat jen se zdrojem. Článek sem celý napsala já a video je z you tube a dalo to dost práce ho najít. Takže opravdu jen s klikčkou (můžete si vybrat)11.9.2009

11. září 2009 v 15:30 | ΩIrenQaΩ |  Můj koňařský deníček
Ahojííí. Tak co lidičkové jak se dneska máte??? Já hrozně. Měla sem jít s kámoška na vinobraní u nás ve Znojmě , ae sem nemocná a tak nejdu nikam. Jak sem psala mám pásovej opar a k tomu etě teplotu, bolí mě hlava a v krku. Ach joo. A ještě vám řeknu jednu novinu. Mamka volala někam na koně a mám tam v pátek přijít. Hurááá. konečně už bych to bez koní nevydržela. už sem pořádně koně neviděla měsíc natož abych se ho dotka a jela na něm. Asi před dvouma tejdna ase mi stala ta příhoda na koních(vím že sem ju sem nenapsala, ae neu o tom mluvit natož psát :D) Mno a tak sem se rozhodla že přestanu na sokolnickou chatu chodit a hledala sem kde ještě mají koně v okolí Znojma. Vždycky když sem něco našla a mamka tam zavolala tak řekli že buď neberou další členy, nebu vůbec neděla jako vyjížďky a učení na konich. Mno tak asik obvolali 6 takovej jízdáren až sme narazila na OSADU HAVRANŮ mají tam 8 koní. Mno tak uvidíme. Ale je to tam dražší než před tím tak nwm jestli mi to mamka dovolí tam chodit pravidelně.:( Uvidíme určitě potom napšíu jak to tam dopadlo. D tam příští týden hned po škola tak ve 3. Tak papik vaše nemocná, ae šťastná ΩIrenQaΩ

Co na to říkáte

8. září 2009 v 19:47 | ΩIrenQaΩ
PODLE MĚ JE TO TÝRÁNÍ KONÍ, protože ten kruh, který má ten kůň kolem krku musí být strašný jen si představte, že vám rve na krk nědo kruh a vy se nemůžete bránit. To stejné jsou ty ploutve mno podle mě prostě týrání koní.


To je taky hrozný, vždyť je to pro toho koně nepřirozený, jeto to stejný jako oblečky na psi. Nwm ae některý lidi svojím mazlíčkům prostě asi nevědomky ubližuju protože jim dávaj tolik ...lásky.... že je tím až trápijou

více fotek v celém článku